Kancelaria Adwokacka Andrzej Drania

to ugruntowana na trójmiejskim rynku marka i renoma, nad której osiągnięciem i utrzymaniem zespół najwyższej klasy specjalistów pracował na przestrzeni ostatnich 25 lat.

Kancelaria jest zlokalizowana w Gdyni i na stałe zatrudnia 8 prawników - adwokatów i radców prawnych. Doświadczenie zdobyte przy obsłudze prawnej przedsiębiorców, jak również przy okazji prowadzenia indywidualnych spraw osób fizycznych pozwala na świadczenie na rzecz Klientów kompleksowej pomocy prawnej w ramach wszystkich dziedzin i gałęzi prawa. W wykonywaniu zleconych zadań Kancelaria posiłkuje się wiedza oraz doświadczeniem współpracujących biegłych rewidentów oraz tłumaczy przysięgłych, a gdy wymagają tego szczególne okoliczności prowadzonej sprawy, również specjalistów innych dziedzin.

Ciągła ewolucja przepisów w kierunku unifikacji ustawodawstwa wewnętrznego z prawem wspólnotowym przekłada się na dynamiczny rozwój stosunków gospodarczych zaś wzajemne przenikanie różnych gałęzi prawa powoduje wzrost stopnia komplikacji przedstawianych do rozwiązania zagadnień, wymuszając na prawnikach zmianę ich tradycyjnej roli.

Kancelaria Adwokacka Andrzej Drania

potrafiła dostosować się do nowej rzeczywistości oraz zmieniających potrzeb naszych Klientów. Wachlarz tradycyjnie świadczonych przez kancelarię usług poszerzony został o szereg usług dodatkowych, w szczególności doradztwo, consulting, mediacja, prowadzenie rokowań i negocjacji.

Dzięki szerokim specjalizacjom zatrudnionych w Kancelarii prawników możliwym stało się utworzenie elastycznego zespołu, zdolnego do dostosowania się do wymagań Klientów i zaoferowania wszechstronnego spojrzenia oraz kompleksowego rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień. W tej sytuacji zakres świadczonych usług ograniczony jest tylko szczególnymi wymaganiami oraz warunkami prowadzonych spraw.
Obsługa prawna prowadzona jest również w języku angielskim, rosyjskim i francuskim.