Zakres dzialania

W gospodarce rynkowej XXI w, kontakt z Klientem i należyta reakcja na zachodzące na rynku procesy staja sie kluczowym czynnikiem wyznaczającym profesjonalizm kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Andrzej Drania to najlepszy przykład, w jaki sposób zespól zgranych specjalistów z zakresu różnych dziedzin prawa, przy użyciu najnowszych technologii zdobywania oraz przetwarzania informacji potrafił osiągnąć tak znaczna pozycje na rynku usług prawniczych.

Indywidualne podejście do każdego z Klientów oraz umiejętność sformułowania oferty dokładnie według określonych wymagań, stały sie czynnikami wyróżniającymi mecenasa Andrzeja Dranie oraz zespól współpracujących z nim prawników i pozwoliły na stworzenie wciąż powiększającej sie bazy Klientów.

Dzięki specjalizacjom każdego z zatrudnionych prawników, Kancelaria Adwokacka Andrzej Drania może świadczyć usługi prawne na rzecz wszelkiego rodzaju przedsiębiorców jak również instytucji, przedstawicielstw dyplomatycznych oraz osób fizycznych w zakresie prawa:

Kancelaria podejmuje się również prowadzenia negocjacji i rokowań z wszelkimi podmiotami.